Asistentka oddelenia konzultantov informačnej bezpečnosti

Ak vieš pracovať s Wordom, Excelom, PowerPointom, si komunikatívna, rada sa učíš nové veci a hľadáš zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve, pridaj sa k nám do tímu a pracuj u nás ako Asistentka oddelenia konzultantov informačnej bezpečnosti.

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti informačných technológii, informačnej bezpečnosti, kyberbezpečnosti, GDPR a ISO auditov.

Náplň pracovnej pozície:

  • pomocné práce pri vytváraní dokumentácie pre klientov,
  • úpravy textov, formátovanie dokumentov vo Worde,
  • opravy, kontrola gramatiky v odborných textoch,
  • vytváranie, úpravy tabuliek v Exceli,
  • vytváranie, úpravy, kontrola PowerPoint prezentácií,
  • príprava, sumarizácia podkladov pre audit, asistencia pri auditoch, zápisy z auditov a stretnutí,
  • príležitostné preklady textov z AJ,
  • v prípade potreby, výpomoc obchodnému oddeleniu s úpravou cenových ponúk, propagačných materiálov, dokumentačných výstupov a pod.,
  • vykonávanie úloh podľa pokynov a potreby nadriadeného.

Pracovný úväzok: Dohoda o brigádnickej činnosti študenta al. Dohoda o pracovnej činnosti (polovičný úväzok).

Plat: od 7€/hodina/brutto. Výška platu závisí od vedomostí a skúseností uchádzačky.

Termín nástupu: ASAP

Požiadavky na uchádzačku:

  • Anglický jazyk – B2 (prekladanie textov)
  • Slovenský jazyk – expert
  • Veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka a pravopisu
  • Excel, Word– pokročilý
  • PowerPoint – mierne pokročilý
  • Príjemné vystupovanie
  • Komunikačné schopnosti na dobrej úrovni
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Aktívny a pozitívny prístup k práci
  • Ochota učiť sa nové veci

Niečo o nás:

  • Nie sme korporácia, ale bez zopár zaužívaných postupov sa neobídeme ani my
  • Nezabúdame na život mimo práce (Team building, Mikulášsky večierok a pod.)
  • Nie si na to sama - pomáhame si a učíme sa navzájom

Ak ťa pracovná pozícia zaujala, pošli nám svoje CV alebo nám napíš na mailovú adresu: office@kolas.sk

Tešíme sa na Teba!

KOLAS, s. r. o.